RY Caps

W okresie spadku pobrania paszy priorytetem jest natychmiastowe wsparcie aktywności żwacza, co powala na szybki powrót do normalnego przeżuwania. To prosta droga do uniknięcia  większych problemów metabolicznych i ograniczenia kosztów.

Działanie RYCaps® wynika z zawartości dużej dawki skoncentrowanych żywych drożdży oraz ekstraktów fermentacyjnych, które pomagają w szybkiej aktywacji żwacza. Pobudzenie trawienia, stworzenie odpowiedniego środowiska beztlenowego i sprzyjanie rozwojowi mikroflory celulolitycznej powoduje stymulację wyższego pobrania suchej masy, a co za tym idzie powrót do pełnej produkcji mleka.

Zawiera żywe kultury drożdży Saccharomyces cerevisiae CNCM I-1077: 1.5 x 1012 CFU/kg , by wzmocnić mikroflorę żwacza i dbać o jego zdrowe środowisko oraz stymulować wzrost spożycia suchej masy.

Zawiera 6 gramów niacyny, która pomaga zapobiegać ketozie.

Zawiera ekstrakty fermentacyjne Aspergillus oryzae w celu zwiększenia ilości celulolitycznych bakterii i metabolitów oraz dla wsparcia aktywności enzymatycznej, by zwiększyć wydajność żwacza i wzmocnić jego pożyteczną mikroflorę.

Podawać 1 bolus dziennie przez 2-3 dni w okresach ograniczonego spożycia paszy (bezpośrednio po wycieleniu, w okresie choroby i rekonwalescencji).

Niewielkie rozmiary bolusa korzystnie wpływają na prostotę jego aplikacji również młodzieży.

Opakowanie zawiera 25 bolusów, każdy w wadze 20 g.

Free Joomla! templates by AgeThemes