BlueLite Bovicool

BlueLite BoviCool to skoncentrowany premiks o unikalnej i opatentowanej koncepcji mającej na celu schładzanie krów od wewnątrz dzięki intensywnemu nawodnieniu. Jest źródłem smacznych i zbuforowanych elektrolitów – głównie potasu, sodu i magnezu. W połączeniu z kilkoma źródłami energii, takimi jak dekstroza, sacharoza i fruktoza, BoviCool dostarcza absolutnie niezbędnych składników odżywczych do nawodnienia wyczerpanego organizmu podczas stresu cieplnego. Rezultatem jest stymulacja spożycia wody i paszy, nawodnienie i kontrola bilansu płynów oraz trzymanie integralności nabłonka jelitowego. Poprawa ogólnego stanu zdrowia bardzo szybko przełoży się na powrót pełnej produktywności i lepszej płodności, która maleje w miesiącach letnich.

  • Opatentowana formuła pomaga redukować negatywne skutki stresu cieplnego.
  • Smaczne i zbuforowane elektrolity stymulują nawodnienie i utrzymanie prawidłowego krążenia płynów w organizmie.
  • Stymuluje szybkie pobieranie wody i paszy.
  • Zapewnia kilka źródeł energii dla szybkiej regeneracji i wsparcia produkcji mleka.
  • Dostarcza niezbędnych składników odżywczych, minerałów i witamin w okresie ryzyka.
  • Wspiera pracę układu odpornościowego.

Zalecane użycie:

W okresach  stresu cieplnego, przed i po wycieleniu, dla lepszego rozpoczęcia laktacji lub podczas zmiany dawki pokarmowej.

Dawkowanie:

Włączyć 50 g/sztukę/dzień do paszy, na tydzień przed rozpoczęciem okresu stresowego i stosować do momentu ustania czynnika mieszając z paszą lub posypując ją preparatem.

Opakowanie: worek 25 kg.

Free Joomla! templates by AgeThemes