WWS PARTNER TOMASZ TYSZECKI

tel: + 48 573 931 040     |     email: biuro@wwspartner.pl    |       

 

Nadajemy Wartość Twojej Inwestycji w Elitarną Genetykę

Przez 45 lat, firmie World Wide Sires towarzyszy misja: “Dbając o najwyższy poziom integralności, World Wide Sires zapewnia dostęp do najlepszej genetyki na świecie i dostarcza serwis mający zapewnić stały sukces naszych Hodowców na całym świecie.” Na przestrzeni lat buhaje i ich wygląd zmieniały się, jednak obietnica oraz pasja która ją wspiera pozostała. Istniejemy po to, aby zapewnić Hodowcom najwyższej jakości genetykę przynoszącą sukces ekonomiczny.


W naszej ofercie znajdują się buhaje gotowe spełnić najwyższe oczekiwania. Oferta zawiera buhaje wycenione i genomiczne, które wiodą prym pod względem: TPI, produkcji, cech funkcjonalnych, płodności oraz typu. Inwestujemy w genetykę, która wpływa pozytywnie na zyskowność i postęp genetyczny stada.


Jakość produktu World Wide Sires dopełniana jest przez światowej klasy profesjonalistów dokładających wszelkich starań, aby ulepszać program hodowlany na całym świecie, stosując przy tym szeroki zakres serwisu, w tym program do kojarzeń (WMS) oraz najnowocześniejsze Światowe Centrum Szkoleniowe.


Chętnie wysłuchamy Twoich wymagań i dostarczymy Ci odpowiednie rozwiązania. Naszym celem jest oferowanie produktu najwyższej jakości.

sukces

accelgengenervationsselectsires