Twój cel hodowlany

Indeksy World Wide Sires : Zaspokajają Wymagania Hodowców Na Całym Świecie

WWS zdaje sobie sprawę z tego, że Hodowcy kierują się różnymi kryteriami podczas wybierania buhajów, które opierają się na ich własnych celach dyktowanych ekonomiczną i hodowlaną filozofią. WWS stworzył 6 wyjątkowych indeksów, które mają za zadanie pomóc Hodowcom szczegółowo przeanalizować wybór buhajów z portfolio WWS w taki sposób, aby najlepiej sprostać celom hodowli. Dodatkowo, WWS opracowało dostosowaną do klienta opcję indeksowania. Te narzędzie oferuje entuzjastom hodowli możliwość wybrania kryteriów, które cenią oraz pozwala rozpoznać buhaje WWS, które najlepiej sprostają celom hodowli w stadach bydła na całym świecie.

 

 

Stwórz Swój Własny Indeks

myindexMój Indeks został zaprojektowany dla Hodowców, którzy chcieliby stworzyć indeks w oparciu o szczegółowe cechy mające zastosowanie w ich systemie zarządzania i ich filozofii hodowlanej. Użytkownicy mogą wybrać jeden z istniejących indeksów, a następnie dostosować cechy i przywiązywaną do nich wagę. Inna opcja to stworzenie własnego indeksu w całości tak, aby rozpoznać buhaje WWS, które najlepiej spełnią kryteria wyboru.

 

Indeks Typu
indextypuSkupia się na typie, nogach i racicach, budowie wymienia oraz kalibrze, które są typowymi cechami buhajów będących mistrzami na wystawach.

 

 

Indeks Produkcji

indexprodTen indeks zawiera buhaje, które stosuje się do rozpłodu pod kątem wysokiej produkcji mleka, tłuszczu, oraz białka wraz z typem funkcjonalnym.

 

Indeks Składu mleka

indexskladuTen indeks przeznaczony jest dla hodowców zainteresowanych maksymalizacją zawartości białka oraz całkowitej suchej masy w wysokiej jakości mleku produkowanym przez ich krowy.

 

Indeks Zrównoważony

indexzrownPrzeznaczony dla komercyjnych hodowców. Ten indeks wyróżnia buhaje zapewniające pożądaną równowagę między typem a produkcją.

 

 

Indeks Wypasu

indexwypasuZaprojektowany dla producentów stosujących system wypasu, który nie wymaga wysokiego wkładu własnego. Ten indeks wyróżnia buhaje, które skutecznie poradzą sobie na pastwisku ze szczególnym uwzględnieniem średniego rozmiaru krów, mleka bogatego w komponenty oraz doskonałej płodności.

Free Joomla! templates by AgeThemes